Navigacija

Sarky72
Početnik
Posts: 2
Joined: 29 Mar 2013 17:12

Navigacija

Post by Sarky72 »

Intresujeme kako doći do programa Bringgo za Mylink, pošto imam Cruza 2013. Postoji Bringgo za istočnu i zapadnu Evropu ali treba da se plate na Google play. Ni to nije problem, ali ne dozvoljava da se skine program. Treba mi pomoć.
Wanted
Junior
Posts: 12
Joined: 18 Dec 2013 13:18

Re: Navigacija

Post by Wanted »

Probaj negdje skinuti iGo navigaciju, mnogo je bolja
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Navigacija

Post by pevac54 »

Skini igo primo 9.6.7.281004 odlično radi. Kad skidaš karte i učitavaš u uređaj vodi računa o rezoluciji inače neće da rade. Ako nećeš da se smaraš sa skidanjem, ima ljudi koji ti to urade za 10 eura. Nadji u oglasima. Udji na gugl i ukucaj nove karte za navigaciju pa ćeš naći dosta njih i. Ako si iz Beograda imaš njih četvoricu, a ako nisi nađi najbližeg. Ja sam to prvi put platio, a sad mi klinac svake godine skida nove karte i učitava. Sada imam i most na adi u karti.
Podrav.
Wanted
Junior
Posts: 12
Joined: 18 Dec 2013 13:18

Re: Navigacija

Post by Wanted »

Da, ja sam sebi dao na pametni telefon - android ;)
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: Navigacija

Post by kico »

A reci mi kako si uspjeo povezati telefon sa kolima???Ja imam my link u autu i zbog probe sam skinuo probnu verziju bring go na iphone i kad ga povezem preko blututa ili preko usb kabla sa kolima samo mi izbaci imenik i nista vise ??Da li postoji jos neka caka kako da ga povezem,mada mi juce crkao displej na kolima pa sam bio kod servisera i posto je u garanciji dobicu novi displej pa valjda ce preko njega moci
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Navigacija

Post by pevac54 »

Ti imaš novi uredjaj. Moj ima TV (doduše analogni) i GPS u sebi i samo sam mu učitao novi IGO program i mape. Auto je iz 2012.god, a multimedija je naknadno kupljena (425 evra) Što se tiče povezivanja sa mobilnim, preko usb kabla mu samo učitam imenik, a veza sa mobilnim za razgovor ide preko bluetooth (blutut)veze. Za tvoju multimediju mora da ti da savet neko ko ima istu.
Pozdrav.
Wanted
Junior
Posts: 12
Joined: 18 Dec 2013 13:18

Re: Navigacija

Post by Wanted »

Ako imaš na telefonu navigaciju, to ti zadovoljava na način da i ne trebaš u autu ;)
RonTeo
Junior
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2011 12:55

Re: Navigacija

Post by RonTeo »

Imam Gps Navigaciju Prestigio 4700 koja ima originalni punjac za auto za prikljucak na konektor upaljaca sve standardno i sve normalno radi na drugim kolima osim na Chevrolet cruz 1.6 124Ks. Naime, u cemu je problem: Kada se ukljuci punjac sve radi otprilike dva sata ili duze i odjednom izbaci osigurac za upaljac na tabli sa osiguracima u kolima (20A) a navigacija nastavi da radi normalno. Ovaj napojni kabl za punjac ima takodje osigurac ali on ne crkava mada je mislim 2A. posto je napajanje navigacije 1.5A 5V. Odlazio sam u servis, oni promene osigurac i kazu da se to desava i opet sve u krug. Ako je neko imao taj problem neka da neki savet kako to resiti.
Post Reply

Return to “4v sedan”