Cruze

Marko2012
Početnik
Posts: 1
Joined: 23 Oct 2012 10:39

Cruze

Post by Marko2012 »

Pozdrav svima,

Razmišljam se o kupovini novog Cruze-a, osnovni model, benzinski motor.
Mogu li da zamolim sve koji imaju iskustvo sa njim da podele informacije koje imaju...i pozitivne i negativne...

Hvala puno unapred!

pozdrav
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Cruze

Post by widanovic »

Moja preporuka ti je Cruze dizel. Čuo sam dosta priča i mislim da je dizel mnogo bolja i dugoročnije gledano dosta povoljnije varijanta. Počev od potrošnje koja je dosta manja, pa do snage koja je mnogo veća. U principu to i ja planiram da kupim sledeće godine.
Milan_ns
Početnik
Posts: 1
Joined: 08 Nov 2012 23:43

Re: Cruze

Post by Milan_ns »

Marko2012 wrote:Pozdrav svima,

Razmišljam se o kupovini novog Cruze-a, osnovni model, benzinski motor.
Mogu li da zamolim sve koji imaju iskustvo sa njim da podele informacije koje imaju...i pozitivne i negativne...

Hvala puno unapred!

pozdrav
Preporucujem ti kupovinu Cruza dizela.Imam Cruza 2.0 lt presao sam sa njim 105.000 km za 3 god.Sad je istekla garancija.za sve vreme ekspoatacije vozila imao sam intervenciju samo dva puta za davac absa i eksplodiralo mi crevo za dovod nafte u motor.Kasnije su voizla povlacena na zamenu zbog fabricke greske.Sad sam uradio veliki servis,koji je sasvim pristojnog iznosa

Pozdrav
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: Cruze

Post by zoran 8 »

Cruze benzinac VS Cruze dizel :) U sustini vrlo laka odluka.Vozim benzinc 124ks,90% gradska voznja,potrosnja 9-10lit.,zimi i do 12, otvoren put 6.5.Dizel grad oko 9,otvoren put oko 5.5-6.5(info drugar Cruze 163ks).Razlika u ceni mislim da je oko 1500-2000 eur,pa sam odluci.Ako vise vozis po gradu moj savet benzinac,i najbitnija stvar sa koliko novca raspolazes.Imas utiske i iskustva na forumu pa ga malo "procesljaj" :) Pozdrav!!
Post Reply

Return to “Vozila”