Aveo računar

teofil18
Početnik
Posts: 2
Joined: 10 May 2012 21:22

Aveo računar

Post by teofil18 »

Imam Aveo 1.4S, 2009 godište sa 4 vrata, servisiran u ovlašćenom servisu svake godine. Na 8000 promenjen senzor bregaste osovine i na 44000km promenio pločice. Ostalo sve u redu do polaska na put za praznike.
Problem je nastao na 49200km kad motor nije hteo da se pokrene, posle kraće pauze. Odšlepovao sam vozilo u ovlašćeni servis.
U servisu, posle pregleda mi kažu da kompjuter ne vidi ključ, i da je kvar u kompjuteru. Dotični deo sam pokušao da servisiram u AutoElektronicu, na NBgd, međutim nisu uspeli da ga poprave.
Moram da napomenem da mi je garancija je istekla, tj.nisam uradio treći servis striktno na 45-46000km.
Da li se neko sretao sa ovakvim problemom i da li neko zna gde može da se servisira ili nabavi računar za Avea 1.4S, 2009 godište.
Pozdrav svim forumašima.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Aveo računar

Post by widanovic »

Problem je što kod nas koliko mi je poznato nema Chevrolet otpada, a i polovnih delova malo ima. Najbolje je da gledaš na recimo nemačkom e-bay. Malo ćeš više platiti transport ali mislim da u globalu neće biti skupo u poređenju sa novim. Možda ne bi bilo loše da odneseš kod nekog boljeg servisera računarske opreme. Jer to više spada u tu oblast.
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Aveo računar

Post by widanovic »

teofil18
Početnik
Posts: 2
Joined: 10 May 2012 21:22

Re: Aveo računar

Post by teofil18 »

Hvala na savetu, ali teško ide.
Pozdrav,
Post Reply

Return to “Moj auto”