mozda novembar?

User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

mozda novembar?

Post by stefanudrea »

u novembar imam vencanje i treba da dodzem u beograd da uzmem jedan prijatelj ko dodze od ljubljana na vencanje.i za ovo, u 11 novembar cu da budem u beograd i mozda se vidimo.mislim ako moze neki da dodze da se vidi sa mene bilo bi drago da se sastanem sa srbski clanovi club chevrolet i ako vladimir moze da zove i prijatelj od hrvatska da radimo jedna international meeting bilo bi drago!kad sam siguran da cu da budem u 11 ako moj drug ne dodze sa voz ili u drugom dana pisem vas ovde i kazem da je sigurno ili je nesto drugo!sad vas pisem da svi vidite i mozda se bolje organizujete da se vidimo.bilo bi lepo ako ima neki event ili nesto drugo da se vidi tad u petak 11 novembar.vidio sam da igra zvezda sa partizan u 16 i mnogo mi je zao zato sto zelim odkad sam bio mali da vidim velika marakana od beograd.do tad nadam se da cu da budem u bucurest da vidim manchester united na nas novi stadion! :mrgreen:
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: mozda novembar?

Post by stefanudrea »

sad znam da cu biti u 11 novembar u beograd.ako neki zeli da se vidi sa mene da mi pise ovde i cujemo se i na telefon 0655219507 mts broj srbija
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”