NAŠ DRUGI SKUP

pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

NAŠ DRUGI SKUP

Post by pevac54 »

Ljudi, razmišlja li neko o ponovnom okupljanju forumaša? Sada nas ima popriličan broj, a i proleće se bliži, pa mislim da bi nas bilo mnogo više nego na prvom skupu, a smatram da bi imali šta da pokažemo jedni drugima i da razmenimo iskustva razna i da napravimo neki kermez (učipimo se po neku kintu i padne neki roštilj u sopstvenoj režiji ili u nekom restoranu. Nije loš ni onaj predlog u autokampu u Zemunu. Može i porodično). Ovi što voze Dacije malo, malo pa se druže a mi? Ne podcenjujem ni jedan auto, ali mi se čini da u odnosu na njih mi ipak vozimo limuzine. :D

Pozdrav.
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by zoran 8 »

Slazem se sa kolegom, mislim da nas sad ima dosta vise, pa bi bilo lepo da se organizujemo. :)
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

Ajte ljudi i ja sam za !
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

Mogli bi i u februaru, ako ne bude zime :P
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

:lol: :lol: :lol:
kico
Junior
Posts: 73
Joined: 31 Oct 2012 07:39

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by kico »

Racunajte i na mene
User avatar
Darkonda
Junior
Posts: 33
Joined: 30 Oct 2011 19:30

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Darkonda »

Ja sam za, mozda ne mozemo da organizujemo rostilj zbog temperature ali da se okupimo svakako mozemo... :D :D
Bilo bi super i kada bi se organizovali da pravimo skupove jednom mesecno, verujem da bi i vise ljudi dolazilo, ne mozemo da pogodimo dan kada svima odgovara ali ako su skupovi cesci to je druga stvar... :D :D
User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Zoranng »

Eh da nisam daleko rado bih se odazvao druženju, ovako mogu da vam držim fige i čekam neki drugi put. :)
pozdrav
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by stefanudrea »

jos vas cekam na dunavska klisura i tad ce biti i vise rumunj sa chevrolet! ili na bor kako je reko vladimir!ali da bude malo toplije da nas prime dunav!
User avatar
Boćko87
Junior
Posts: 57
Joined: 28 Mar 2012 12:29

Re: NAŠ DRUGI SKUP

Post by Boćko87 »

a joj ma gde na dunavsku klisuru da dodjemo :) mada ne znam . ..nikad se ne zna :P
Post Reply

Return to “Putovanja i izleti”