Aveo 4v

Gost
Početnik
Posts: 1
Joined: 28 Nov 2011 20:03

Aveo 4v

Post by Gost »

:o PA nemoguce da niko nema Aveo?
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Aveo 4v

Post by stefanudrea »

ima ima, tacno u rumunja!hahahaha!cao.kako si?
vidi na moj auto kako izgleda i tako dalje.ti odgde si?
caRp
Početnik
Posts: 2
Joined: 19 Dec 2011 12:05

Re: Aveo 4v

Post by caRp »

Pozz za sve koji imaju chevroleta.. :D
Evo i ja da napisem neku,konkretno imam chervolet avea 2009 1.4 16 ventila, presao sam sa njim oko 40.000 hiljada kilometara.Osim redovnih servisa sto sam radio ,nisam imao nekih vecih problema,ali malo po malo pocele su neke sitnice da se desavaju,na primer pocelo je sa skripuckanjem u prednjem trapu,par puta sam vozio auto na servise gde su konstatovali da su gumice balans stangle,pa su kao podmazivali i svirali u sviraljku sto bi rekli,problem se nastavio i dosta pojacao,lezeci,ivicnjaci cak i u voznji pri skretanju.Skoro sam saznao da mogu da budu i lezajevi u cauri amortizera,sve su to neke sitnice koje iritiraju.Malo je pocela plastika da skripi,sve u svemu auto za siroke narodne mase sa plicim dzepom,ok nije da je katastrofa totalna ali su mogli i malo bolje da ga naprave.Sto se tice same voznosti auta,udobnosti sasvim je ok,dopadljivog je izgleda,ali opet dosta tanak lim,nekad mi se cini kao konzerva od koka kole,za trap sam konstatovao da mu je dosta mekan, ok upija neravnine na putu,ali cini mi se da je to moralo da bude robusnije i jace,od skoro sam mu ugradio i gasni uredjaj sekvent lovato smart i preporodio sam se sa potrosnjom, lepo radi nema problema, ne pali nikave chek lampice potrosnja se krece oko 8.3 litara na otvorenom putu.Sve u svemu Hmmm,sto se tice motora lepo ide,ubrzava cak i sa gasom... Ako jos neko ima neko iskustvo ili problem nek pise
pozdrav
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: Aveo 4v

Post by zoran 8 »

Ćao CARP-e,imaš dosta iskustava sa aveom u rubrici MOJ AUTO.Ja sam skoro prodao avea(motor 1.2) i imao sam iste probleme sa trapom(fabrička mana).Srećom problem škripanja gumica b.š.se lako rešava.Iste se podmažu WURTH-ovim sprejom u servisima za centriranje trapa.To me koštalo 200 din,i problem rešen par meseci.
Farba i lak dosta osetljivi,a sa plastikom nisam imao prolema.Rukohvate na vratima sam presvukao karbonom i rešen problem škripuckanja plastike.
Sve ostalo je sastavni deo priče odnos cena-kvalitet.Sve u svemu auto prema mom mišljenju vredi svaki dinar.Novi aveo je totalno druga priča, neki kažu za klasu iznad.
Pozdrav!!!
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Aveo 4v

Post by stefanudrea »

koliko si uzeo za tvoj aveo 1.2 zorane?
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: Aveo 4v

Post by zoran 8 »

Prodao sam ga za 6100 eur,verzija 1.2SE,jun 2008,metalik sivi,sa dosta dodatne opreme.Obzirom koliko nude ovlašćeni dileri to je super.Pozz!
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Aveo 4v

Post by stefanudrea »

jeste super.i sad sta vozis?
zoran 8
Senior
Posts: 111
Joined: 20 May 2011 22:46

Re: Aveo 4v

Post by zoran 8 »

Kupio sam CRUZA 1.6, 124ks.
User avatar
stefanudrea
Senior
Posts: 192
Joined: 07 Jul 2011 17:05

Re: Aveo 4v

Post by stefanudrea »

sexy!zelim i ja, zelim i ja!hahahaha!
gole
Početnik
Posts: 7
Joined: 25 Dec 2011 21:09

Re: Aveo 4v

Post by gole »

Pozdrav svima letos am kupio polovan aveo 1.4 94ks ugradjen sekventni plin kupio sam ga od komsije on je prvi vlasnik presao je 105000 km medjutim imam jedan prblem prilikom saltanja iz manje u vecu gas se zadrzava jos sekund dve tako da ipada kao da nisam pustio gas ovaj sto sam od njega kupio kaze da mu je to oduvek bilo a ja sam sumnjicav da li jos nekoima iskustva sa tim
Post Reply

Return to “4v”