Promena instrument table.

darkomic
Junior
Posts: 10
Joined: 05 Jan 2015 20:30
Location: Skopje Makedonija

Promena instrument table.

Post by darkomic »

Zdravo moj Aveo od 2006 nema obrtometar. Nasao sam polovnu instrument tablu sa obrtometarom. Prodavac mi je rekao da prvo pitam nekog autoelektricara dali je na mome autu moguce da se ugradi ova instrument tabla. Dali neko ima iskustva sa ugradnjom instrument table.
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Promena instrument table.

Post by zec »

Pa trebalo bi da svi imaju zice za sve i onda samo menjaju delove. Verovatno ima iste prikljucke kao i tvoja, samo jos obrtomer. Da li si pricao sa nekim majstorom?
ognjenr
Početnik
Posts: 1
Joined: 25 Feb 2018 15:53

Re: Promena instrument table.

Post by ognjenr »

Posedujem Aveo 2010 godiste, na kome bih hteo da ugradim instrument tablu koja ima digitalni brzinometar, a koju sam video na yt. Moje pitanje je, da li je to moguce, i ako jeste gde je mogu naci,
Hvala!
User avatar
dixy
Junior
Posts: 59
Joined: 29 Jun 2011 20:13
Location: Dobanovci, Surčin

Re: Promena instrument table.

Post by dixy »

@ognjenr

Odgovor na prvo pitanje je da jeste moguće ugraditi.

Odgovor na drugo pitanje zahteva upotrebu google ili sličnog pretraživača za nalaženje takve table koju bi ti da nabaviš. Iskreno, nisam čuo da bilo ko ima tako nešto, jer ovde čak ni najosnovnijih dodatnih delova nema (npr ja sam kutiju - ostavu za tablu naručio iz rusije). Ovde nećeš naći ni spojlere, ni suknjice, čak i patosnice iz originala vrlo teško... Elem, pretražih ebay i slične sajtove i ne nađoh tablu sa digitalnim brzinomerom... A to je bez veze, jer su čak i neke verzije kadeta dolazile sa digitalnom tablom, revolucionarnom za period iz koga su...
Post Reply

Return to “5v”