Menjac - Problem zimi

zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Menjac - Problem zimi

Post by zec »

Ajde kad dobijes informacije iz servisa napisi neku rec ovde. Cena, usluga i sta su radili kao veliki servis...
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Menjac - Problem zimi

Post by zec »

Sta si na kraju sipao u menjac?
User avatar
ivanchevy
Junior
Posts: 76
Joined: 07 Apr 2012 03:43

Re: Menjac - Problem zimi

Post by ivanchevy »

Zamena ulja u menjacu u ovlascenom servisu kod krusevca, ne znam tacno sta su sipali, nije racun kod mene, jer je cale vozio na servis. Probacu da nadjem list sa detaljima sta su radili, ali to tek kad budem isao za Krusevac.

Uglavnom problem je i dalje tu, za nijansu je bolje, ali i dalje nije dobro. Najveci problem je iz druge u prvu ako probam da vratim, a nije se zagrejao bas dobro (ponekad i kad se zagreje zna da ide malo teze).
zec
Senior
Posts: 205
Joined: 10 Nov 2011 19:35
Location: BG

Re: Menjac - Problem zimi

Post by zec »

Posle zamenje ulja, po preporuci, se primecuje razlika. Manji je otpor pri promeni stepena prenosa i dok je motor hladan.
Preporuke se nalaze u temi
http://www.chevroletforumserbia.com/vie ... 4&start=10
User avatar
ivanchevy
Junior
Posts: 76
Joined: 07 Apr 2012 03:43

Re: Menjac - Problem zimi

Post by ivanchevy »

U medjuvremenu sam probao jednu nubiru (gledao da kupim), kojoj je menjac u mnooogooo losijem stanju nego kod mene. Zagrejan auto i veoma tesko ide. Nisam se dalje udubljivao u auto i razloge. Cisto jos jedno iskustvo da dodam.
User avatar
ivanchevy
Junior
Posts: 76
Joined: 07 Apr 2012 03:43

Re: Menjac - Problem zimi

Post by ivanchevy »

Posle zamene seta kvacila menjac radi za nijansu bolje, mada i dalje nije to to. Videcemo kad padne temperatura za koji mesec.
Post Reply

Return to “Kalos”