sparkic

maja011
Početnik
Posts: 1
Joined: 28 Dec 2011 11:41

sparkic

Post by maja011 »

:D ovo je najbolji gradski automobil :)
User avatar
021
Senior
Posts: 183
Joined: 09 Jun 2011 23:12
Location: Novi Sad

Re: sparkic

Post by 021 »

Dobro došla na forum Majo. Sparkić je zaista lep mali automobil. Slobodno piši o svojim iskustvima.
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
http://www.limundo.com/ref/SasaYU
User avatar
Pipilentije
Početnik
Posts: 1
Joined: 01 Apr 2012 12:20

Re: sparkic

Post by Pipilentije »

Spark je prelep i komforan za putnike ali ne i za prtljag. Pliva kao veća limuzina ali je lenj kao mrcina. Dok se nisam navikao, par puta sam se kanio da ga vozim u servis jer sam bio ubeđen da je neki feler. Antena mu je predugačka i kako se lomi. Ja sam moju brzo polomio parkirajući ispod nekog drveta. Bilo bi jako lepo kada bi me neko uputio gde da kupim adekvatnu zamenu jer sam kupio neki "kratež" koju nije ni prinet originalu a ne bih da kradem po parkinzima. USB konektor za radio je diskutabilan jer sam u dva maha šlogirao akumulator prikopčavši fleš memoriju na njega a nije objašnjeno ništa u uputstvu. Taj USB je samo za mob telefone i plejere (aparate sa sopstvenim izvorom struje).
Attachments
Chevrolet Spark'.jpg
Chevrolet Spark'.jpg (16.44 KiB) Viewed 28052 times
Iv BG
Junior
Posts: 36
Joined: 26 Feb 2012 13:31

Re: sparkic

Post by Iv BG »

Pa care,ti ga baš pretera! Pa šta si ocekivao od malog gradskog auta od verovatno hiljadu kubika. Vozila s ranije auto od 1600 kubika tako da mogu da napravim poredjenje .daleko od toga da je spark startan ali od 3000 obrtaja baš lepo ume da povuče,tome se moj brat koji vozi auto od 140 ks iznenadio. Tako da tvoja konstatacija sa servisom definitivno nije na mestu. gepek je suvišno komentarisati,
pa gradski je auto,nismo ga ni birali zbog gepeka.
Za antenu šta da ti kaže,budi pažljiviji gde parkiras, a takvu istu imaju čak o mnogo skuplja kola,imaš na netu sajt gde prodaju opremu za kola,antena u obliku ajkulinog peraja i košta 10eura
djape038
Početnik
Posts: 1
Joined: 04 Aug 2015 11:33

Re: sparkic

Post by djape038 »

Pozdrav svima. Treba mi mala pomoć,treba mi uputsvo za fabričku muziku za Sparka.
Post Reply

Return to “Novi Spark”