stabilizator tocka

pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: stabilizator tocka

Post by pevac54 »

Postovani gospodine Radivojevicu,

hvala vam na vasoj informaciji oko problema koji vozac Chevrolet automobila ima.
Svi ovlasceni Chevrolet serviseri su u obavezi da otklone kvar u roku od 45 dana od dana prijema vozila (pod uslovom da vozilo bude ostavljeno u servisu iz bezbednosnih razloga). Ukoliko se ne otkloni u zakonskom roku, Chevrolet je duzan da isto vozilo zameni novim. Za otklanjanje kvarova za vozila u garantnom roku, duzan je da otkloni svaki Chevroletov serviser kako u Srbiji tako i u inostranstvu (Evropa). Svaki poruceni deo bi trebalo, ako nema nikakvih problema, da stigne od 7 do 10 dana. Ukoliko dela nema na stanju, deo se stavlja na tzv backorder i Chevrolet je u obavezi da isti posalji do 30 dana od dana porudzbine, tako da nikako ne premasi zakonskih 45 dana za popravku automobila.

Zelimo da naglasimo svim vozacima Chevrolet automobila, da serviser nije kriv sto dela nema ili sto se deo pokvario na vozilu. Chevrolet serviser je tu da pomogne u svakom trenutku Chevroletom vozacu/kupcu. Takodje, postoji i Chevrolet service assist (vazi 3 godine ili 100.000 predjenih kilometara), koji omogucava da ako se desi nesto na vozilu bilo u Srbiji ili u inostranstvu (Evropa), vozac poziva njihov broj telefona i ekipa dolazi na lice mesta da otkloni kvar, a ukoliko ne mogu, besplatno se slepa vozilo do prvog ovlascenog Chevrolet servisera koji je u obavezi da isti kvar otkloni u sto kracem roku. Takodje, u zavisnosti od kvara, vozac dobija ili rent a car vozilo, ili prevoz do kuce, hotelski smestaj i slicno. Sve ovo je detaljno objasnjeno u Chevrolet servisno-garantnim knjizicama koji kupci dobijaju prilikom isporuke vozila.

Sto se firme Interauto-trade tice, servisna sluzba je na kolektivnom godisnjem odmoru ukupno "svega" 10 kalendarskih dana, tj. od 13.07.do 23.07.2012. uz dezurstvo jednog mehanicara za hitne intervencije (ukoliko je neko ostao u kvaru u nasoj zoni i sl.). O svemu ovome je obavesten i Chevrolet call centar kao i stranka koja se kod vas na forumu zalila na kvar. Nasa firma je poznata po tome da uvek gleda da izadje u susret i resi problem tj. reklamaciju u sto kracem roku.

Za sve hitne intervencije, vozaci Chevrolet automobila u Srbiji imaju na raspolaganju jos 9 ovlascenih Chevrolet servisera. Njihove adrese i telefonske brojeve mozete pronaci na zvanicnoj Chevrolet web stranici www.chevrolet.rs

Naveli ste da ovo nije dobra reklama za nas servisni centar, nadam se da je sa gore navedenim objasnjenjem sada to i demantovano.

Pozdrav
Interauto-trade doo
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

Sve je to u uredu, dobio sam i ja ovaj odgovor, i u sustini odgovor je korektan (ako ga ispostuju)... samo mi je bilo frka da cu da prodjem isto kao i kolega suns19 koji je i pokrenuo ovu temu, a koji je cekao duze od 2 meseca...ako mi ovo urade kao sto su naveli u odgovoru, ja sam spreman jos malo da se strpim...Hvala Pevac jos jednom...Pozz
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

Malo kasnim, bio sam na odmoru...samo da kazem, da mi je popravljen auto pre nekoliko dana... cim je stigao deo zvali su me, i zamenili za pola sata.Kazu stajalo na carini nekoliko dana. Ako zanemarimo ovo cekanje pohvalio bih profesionalnost servisera, ljudi su to odradili posteno, stvarno sam odusevljen...Eto... pozz
Debelijox
Početnik
Posts: 3
Joined: 18 Nov 2012 17:47

Re: stabilizator tocka

Post by Debelijox »

Pozdrav svima,
Uskoro postajem vlasnik Avea, malo me uplasila ova vasa prica o *decijim bolestima * Avea vec posle 3500 km. Molio bih vlasnike istih da mi prenesu svoje utiske, posto mi se auto mnogo svidja ... hvala ...
User avatar
catani
Junior
Posts: 28
Joined: 02 Jul 2012 17:13

Re: stabilizator tocka

Post by catani »

pozdrav, jox

Malo smo neaktivni u poslednje vreme, ali evo da ti prenesem moje utiske evo vec je godinu dana kako sam vlasnik avea, i presao za to vreme oko 10.000 km....Moj aveo je 1.2 70ks, sto se tice motora, ja sam zadovoljan, nije bucan, a redovan servis nije skup, posto nema zupcasti kais pa nema potrebe za zamenom istog....potrosnja varira, od 5,5/8,5 L otvoren put/grad..... za upravljivosti udobnost, mogu slobodno reci prezadovoljan...nije nesto preterano startan,(pogotovu pod klimom).... ona verzija od 86 ks, misilim da bi bila taman, a onaj 1.3 MJ je kao stvoren za ovaj auto.
Ovo sto se desavalo oko stabilizatora, jbg, sta da ti kazem, naisla serija, ko ti garantuje da se nesto ne bi desilo i na nekom drugom autu, no dobro, nije bilo strasno, popravljeno u garantnom roku...

Opsti utisak je da je auto za te pare odlican, najveci je u klasi, i ima dosta te bezbednosne opreme, iskreno, opet bih ga kupio, doduse mozda onu jacu verziju, ali poteracu ovaj na cipovanje cim mi prodje garancija.... ;)
Debelijox
Početnik
Posts: 3
Joined: 18 Nov 2012 17:47

Re: stabilizator tocka

Post by Debelijox »

Hvala na odgovoru, pazario sam 1.2, 86 ks, autom sam prezadovoljan..... Hteo sam da pitam kako se postaje clan chevrolet kluba i na koji se nacin dolazi do kartice za popuste ?
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: stabilizator tocka

Post by miki62 »

Neki je ne dobiju nikada...kao ja na primer. :mrgreen:
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: stabilizator tocka

Post by pevac54 »

Za člansku kartu pritisni Vidanovića, najbolje privatnom porukom - to će sigurno da pročita ( :lol: ). Mogu ti reći da popuste stvarno dobijamo. Prvo pitaš za cenu, a onda pokažeš člansku kartu (nikako obrnuto da te ne zeznu).
Pozdrav.
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: stabilizator tocka

Post by miki62 »

Pritiskivao sam ga vise puta, ali bezuspesno... :lol: Ja i dalje nemam clansku kartu. :|
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: stabilizator tocka

Post by widanovic »

Ljudi nije problem do mene vеć do toga što ne može da se skupi 20tak ljudi. Naravno niko neće da odradi jednu po jednu člansku kartu, tj. hoće ali za 20e. E pa sad vidite. Ajd ovako, pokrećem temu opet i pravimo novi spisak, tj poslaću svima pm, pa ako se skupi minimum onda naračujemo.
Nije da se žalim ali sam pri prošlom naručivanju ostao kratak za dve nepreuzete članske karte, čisto da se zna.
Post Reply

Return to “5v novi”