Ugradnja plina u Lacetti

User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Ugradnja plina u Lacetti

Post by Zoranng »

Imam Lacetti koji u junu puni tri godine starosti. Već neko vrijeme razmišljam o ugradnji plina. Ne pravim velike relacije i ne prelazim mnogo kilometara, ali mi ove kratke vožnje do posla i nazad, do škole i slično brzo popiju rezervoar. Imam maltene strah od stiskanja papučice gasa a čini mi se da vidim kako kazaljka pokazivača nivoa benzina "pada" na moje oči. Kada izračunam ukupnu potrošnju benzina od kako je auto kupljen i nalazi se kod mene prosječna potrošnja je preko devet litara. Na otvorenom može da se spusti na sedam, možda i mrvu niže. Da li ugradnjom plina mogu da smanjim troškove da ne bih stalno gledao u pokazivač nivoa benzina u toku vožnje.
Po vašim saznanjima koliko bi stajala ugradnja plina u Chevrolet Lacetti 1.2 SE?

Veliki pozdrav za sve Vas :)
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Re: Ugradnja plina u Lacetti

Post by Zoranng »

Pogrešno napisah Lacetti 1.4 SE
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
dalibor.76
Junior
Posts: 12
Joined: 20 Sep 2011 12:21

Re: Ugradnja plina u Lacetti

Post by dalibor.76 »

Poslušaj moj savet pod hitno ugradi plinski uređaj i spasićeš se veruj mi,a to ti kažem iz ličnog iskustva vozim chevrolet kalos 1.4 16V 2003g. ugradio sam AC stag 4 sa poljskim kompjuterom što i tebi preporučujem jer se pokazao odlično ugradnja me je koštala 480e. jeste da nije baš jeftino ali se isplati već posle 15000km jer razlika u ceni gasa i benzina nije mala a čto se tiče potročnje ista je kao na tvom laceeti benzin mi je trosio oko 7l na otvorenom putu jer su nam motori dosta slicni samo što je moj sa 16V.A kad budeš ugradio tročiće ti plin oko 8l naj više to budi siguran.
Što se mene tiče više ne pazim koliko vozim auto kao dok sam bio na benzinu jednostavno da sam znao odmah posle kupovine sam trebao da ugradim plin a ja oklevao godinu dana tako da svima preporučujem ugradnju.
User avatar
Zoranng
Junior
Posts: 23
Joined: 28 Dec 2012 23:07

Re: Ugradnja plina u Lacetti

Post by Zoranng »

Hvala na savjetu. Još samo da mi prođe garantni rok koji ističe u junu, pa onda prelazim na plin.
Hvala :)
Došlo je naših pet minuta. Počelo je minutom šutnje.
Post Reply

Return to “LPG”