Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Djuro
Početnik
Posts: 8
Joined: 18 Dec 2012 21:43

Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Post by Djuro »

Imam Avea 2008 godiste, gotovo sam siguran da mi je zadnji grejac, prvih 6 meseci, odmagljivao celo zadnje staklo! Kad kazem celo mislim i na gornji deo zadnjeg stakla na kojem su tri grejaca koja su odvojena od sredisnjeg dela grejaca(6-7 zica, ne zagledah najbolje.. nije ni vazno)! Kada sam isao na kontr.servise i rekao da mi ne radi gornji deo grejaca, receno mi je da ne mogu da kontrolisu jer je toplo(jun mesec)i da je verovatno ostecen tako sto je prekinut ili sl... Kad sam otisao pre neki dan, rekli su mi da je to ustvari samo antena i da je nemoguce da je ikad imala funkciju grejaca! :shock: Sad sam stvarno zatecen!!! Moze li neko da mi kaze, da li najgornje tri zice na zadnjem staklu sluze kao grejac ili grejac kao neka vrsta antene ili je stvarno samo antena!
Hvala vam, unapred!
miki62
Senior
Posts: 255
Joined: 19 Feb 2012 17:12

Re: Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Post by miki62 »

Moguce je da je antena, a to ces videti tako sto se u tom slucaju vidi sa strane da su fizicki prekinuti vodovi...mozda se mora skinuti tapacirung koji pokriva ivicu stakla.
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Post by pevac54 »

JESTE ANTENA I ODVOJENA JE OD GREJAČA
bogdanmadrider
Početnik
Posts: 1
Joined: 08 Nov 2014 12:44

Re: Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Post by bogdanmadrider »

Imam Avea 2007-o godiste,i imam problem jer je otpao ceo konektor za grejace sa zadnjeg stakla. Da li je to moguce popraviti nekako,ili cu morati da kupujem celo zadnje staklo?
pevac54
Senior
Posts: 208
Joined: 10 Mar 2012 12:17

Re: Problem sa grejacem zadnjeg stakla

Post by pevac54 »

Može se popraviti, vidi sa nekim autoelektričarem. Konektor se može zaletovati. Tako popravljaju i grejač kad je u prekidu viđao sam da zaletuju tako da se jedva poznaje, vidi se samo kad se dobro zagleda.
Post Reply

Return to “4v”