Problem sa radiom

Blue ice
Početnik
Posts: 5
Joined: 07 Feb 2013 01:44

Problem sa radiom

Post by Blue ice »

Zdravo narode
Kao sto sam rekao imam lacettija 2008 god. 1.4 16 70kw kojeg sam skoro kupio sa neispravnim radiom.Naime,kad ga upalim on radi nekih 5 sekundi pa se restartuje pa se opet ugasi i tako sve unedogled.Dok to radi ne cuje se nikakav zvuk.Radio je blupunkt sa komandama na volanu.Odnesem kod majstora i on mi kaze da vuce veliku struju i da je izgorela ona ploca koja je glavna za cd.Cim nju skinemo radio radi i odradjuje sve komande sa volana ali nece cd.Probali smo bar jedno 7-8 modela drugih radija i najslicniji je bio neki nisanov.Medjutim,komande sa volana su isle kontra.Ja zadam da promeni stanicu on pojaca,ja da pojacam on se ugasi.Posle nekoliko pokusaja odustanem i kupim neki drugi koji ne moze da mi odradi komande sa volana za neko vreme dok ne vidim sta cu.Zna li neko koji radio odgovara za moj automobil a da mi odradi komande sa volana.Hvala unapred.Model mog radija je P/NO: 96454095
P/NAME: Radio asm-3band cd player
P/ID: ZB
Djoleprolece
Junior
Posts: 40
Joined: 09 Jan 2012 20:41

Re: Problem sa radiom

Post by Djoleprolece »

mozes da stavis bilo koji drugi noviju balupunkt... trebalo bi da radi...
Blue ice
Početnik
Posts: 5
Joined: 07 Feb 2013 01:44

Re: Problem sa radiom

Post by Blue ice »

Djoleprolece wrote:mozes da stavis bilo koji drugi noviju balupunkt... trebalo bi da radi...
Probali smo djole ali nesto ne ide.Cuo sam da na Aveu ugradjuju iste ali nisam siguran
Djoleprolece
Junior
Posts: 40
Joined: 09 Jan 2012 20:41

Re: Problem sa radiom

Post by Djoleprolece »

evo to onda original... ovakav je kod tebe u kolima... http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i- ... -/10290325
User avatar
widanovic
Site Admin
Posts: 384
Joined: 27 Apr 2011 23:29

Re: Problem sa radiom

Post by widanovic »

Ma to je klasičan univerzalni radio. Samo se možda razlikuje raspored žica od modela do modela za komande na volanu, ali se sve to da lako prepraviti.
Djoleprolece
Junior
Posts: 40
Joined: 09 Jan 2012 20:41

Re: Problem sa radiom

Post by Djoleprolece »

to je blaupunk i to je standardizovano... ne bi trebalo da se razlikuje... i nema tu puno zica.... a promenom mesta samo nece rditi jer komande na volanu rade po principu otpora...
Post Reply

Return to “Lacetti”